Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 21 listopada 2023

,,Kot, który nauczał zen" James Norbury

,,Kot, który nauczał zen" zachwyca od samego początku.


Kultowa seria dla dzieci ,,Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham" o króliku, który wyznaje swoją miłość z pomocą różnych porównań, zyskała mocną konkurencję. Choć o konkurencji ciężko tutaj mówić, bowiem każda kolejna publikacja niosąca w sobie przesłanie miłości, akceptacji, życzliwości i współczucia jest na wagę złota. W wydaniu Jamesa Norbury'ego nie tyle ważny jest tekst, choć on także odgrywa znaczącą rolę, jak obrazki, które idealnie dopełniają całości. Poznajemy Kota, a wraz z nim kolejne zwierzęta.

,,Kot, który nauczał zen" Jamesa Norbury'ego absolutnie nie jest skierowany tylko do najmłodszych czytelników. Pięknie wydana w twardej oprawie z tasiemką do zaznaczania najbardziej przemawiającego do nas fragmentu, sprawi, że świetnie sprawdzi się jako prezent np. dla nowożeńców, dla osoby wkraczającej w dorosłość, dla tej , która nieco pogubiła się w swoim życiu i szuka drogowskazu. Kot z pewnością wskaże jej prawidłowy kierunek.

Lektura uczy nas uważności na otaczający nas świat, ludzi. Wszystko dzieje się z jakiejś przyczyny i ma określony cel, nawet jeśli nie dostrzegamy go natychmiast w danym momencie. Jak zobaczycie poniżej, te przesłania są uniwersalne. Książkę można traktować jako drogowskaz dotyczący tego, jak poradzić sobie z różnymi próbami, na które jesteśmy wystawiani przez życie. Polecam bezgranicznie!


 Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

2 komentarze: