Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 22 listopada 2023

,,To tylko układ" Natalia Wiktor

,,To tylko układ" to ciekawa publikacja polskiej pisarki.


Z przyjemnością stawiam na nowe nazwiska na polskim rynku wydawniczym, więc tym razem nie mogło też być inaczej. Jestem bardzo zadowolona z faktu, że miałam okazję zapoznać się z tą powieścią. Jest to typowo lekka lektura na jedno wolne popołudnie. O czym jest ,,To tylko układ" Natalii Wiktor? Nie sposób nie zwrócić uwagi na to, że ta książka polskiej autorki zwraca uwagę na bardzo ważny temat w obecnych czasach. 

W powieści ,,To tylko układ" Natalii Wiktor głównymi bohaterami są Kylie, która z czasem zaczęła przejmować hotelowy interes po ojcu. W pewnym momencie niekoniecznie dobrze zaczęła się dogadywać ze swoim partnerem. Do tego wszystkiego miała miejsce jej znajomość z szefem Organizacji, która miała ją ochraniać.

Pozycja została zakwalifikowana gatunku romans i została napisana w bardzo lekki sposób. Czytelnicy na pewno nie będą mogli się już doczekać kolejnych stron tego wydania, gdyż można się z nim zapoznać z naprawdę sporym zainteresowaniem odbiorców. Bez wątpienia ,,To tylko układ" Natalii Wiktor jest jednym z tych wydań polskich twórców, na które można przeznaczyć swój wolny czas. 

 Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


6 komentarzy:

 1. Przyznam, że ciut za mało opisu, bym mogła się skusić, a sam tytuł kojarzy mi się z typowym erotykiem 💁

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie przepadam za romansami, więc chyba nie dam się skusić na przeczytanie tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Romanse mi nie podchodzą, ale czasami skuszę się na jakiś, w ramach odskoczni od cięższych intrygowo książek. Izabela Bookendorfina

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie słyszałam wcześniej tego tytułu. Chętnie poczytam

   Usuń
 4. Może mi się spodobać. Chętnie przeczytam

  OdpowiedzUsuń
 5. Brzmi nieźle, chętnie po nią sięgnę, dziękuję za polecenie

  OdpowiedzUsuń