Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 12 listopada 2023

,,Księgarnie Kościopył" Travis Baldree

,,Księgarnie Kościopył" Travis Baldree to drugi tom serii.Fantastyka jest jednym z tych gatunków, w przypadku których z powodzeniem można pozwolić sobie na dowolność tematyczną, gdyż i tak w każdym przypadku zostanie to uznane za efekt wyobrażeń konkretnego twórcy. Z tego też względu dobrze jest mieć na uwadze możliwość wybrania konkretnego wydania, które przyciąga i zachęca do jego poznania dzięki ciekawej lekturze. Jednym z tych są  ,,Legendy i Latte"  Travisa Baldree'a, a także,,Księgarnie Kościopył", których akcja toczy się wcześniej.

Na polskim rynku, moim zdaniem, pojawia się stosunkowo mało książek, w których bohaterami są orki. W ,,Legendy i Latte"  Travisa Baldree'a wyjątkową główną bohaterką została orczyca Viv. Była ona nietuzinkowa z tego względu, że postanowiła już więcej nie walczyć, a skupić się na założeniu kawiarni. Aby jednak do tego doszło, musiała zmierzyć się z różnymi zawirowaniami i zebrać swoją drużynę. A co działo się wcześniej?

,,Legendy i Latte" Travisa Baldree'a zostały TikTokowym hitem. Nie interesuję się tamtą platformą, więc postanowiłam zgodnie z poleceniami skusić się na tę lekturę. Jest ona niebanalną pod względem treści i z tego też względu nie zaszkodzi mieć na uwadze tego fantastycznego wydania. Całość skupia się na ciekawej i wciągającej fabule. Uważam, że ,,Księgarnie Kościopył" Travisa Baldree'a to jedno z tych wydań, które także warto mieć na uwadze w wolnym czasie przed lub po wspominanym wydaniu jego autorstwa.
 

2 komentarze:

  1. Dziękuję za polecenie tego tytułu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Brzmi nieźle, chętnie po nią sięgnę, dziękuję za polecenie

    OdpowiedzUsuń