Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 12 listopada 2023

,,Rancho Rzeki Marzeń" Karolina Perera

 ,,Rancho Rzeki Marzeń" to lektura na wolny czas.

Karolina Perera umiejętnie pokazuje, że nic nigdy nie jest czarno-białe. ,,Rancho Rzeki Marzeń" to pozornie lekkie czytadło, które jednak skrywa w sobie wiele podtekstów i uczuć. Muszę przyznać, że dość długo zbierałam się do lektury ,,Rancho Rzeki Marzeń". Zupełnie niepotrzebnie. Jest to bowiem ciepła historia o sile prawdziwej miłości, czy trudnej przeszłości. Serdecznie polecam Ci tę lekturę, jeśli masz czas na szybką i w miarę przyjemną lekturę.

W czytelniczym planie dnia lubię sobie przeplatać gatunki literackie. Nie przepadam za stałością, choć mam kilka ulubionych historii, które przez cały czas mnie zachwycają. Jedną z nich są romanse i od czasu do czasu sięgam po takie z akcją za granicą. Tym chętniej postanowiłam skusić się na tę lekturę. Postanowiłam zarezerwować sobie na nią jednorazowo więcej czasu.

Głównymi bohaterami są Joshua i Patricia. Połączyło ich to, że oboje chcieli spędzać czas z dala od tłumów. Mężczyzna zajmował się remontem domu po dziadku. Choć rzekomo nie mogli się tego spodziewać i bronili się przed tym uczuciem, między nimi zaiskrzyło. Oboje mieli jednak trudne doświadczenia. Czy zdecydowali się na prawdziwą miłość? Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

1 komentarz: