Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 11 listopada 2023

,,Spójrz na świat inaczej" Piotr Klimek

 ,,Spójrz na świat inaczej" to wydawnicza nowość.


W przypadku chęci zapoznawania się z poradnikami ważne jest zwrócenie uwagi na to, by były one interesujące pod względem treści. Nie sposób nie zwrócić uwagi także na to, aby poruszały ważne zagadnienia. ,,Spójrz na świat inaczej" Piotra Klimka z pewnością zalicza się do grona tych wydań, które warto mieć na uwadze, jeśli chce się jeszcze lepiej zrozumieć swoją wartość.

Piotr Klimek w tym wydaniu bardzo przystępnym językiem zwraca uwagę na to, jak ważne jest wzięcie pod uwagę swojej wartości. Kluczowe jest działanie w taki sposób, by zmiany w różnych obszarach życia faktycznie były widoczne. Jest to propozycja, którą można wprowadzić na różnych etapach dorosłego życia.

,,Spójrz na świat inaczej" Piotra Klimka to naprawdę świetna propozycja dla wszystkich dorosłych. Myśli autora są napisane w bardzo przystępny sposób. Dodatkowo jest to stosunkowo rzadko poruszany temat, więc tym bardziej nie zaszkodzi mieć na uwadze tego wydania polskiego twórcy.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

1 komentarz: