Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 23 listopada 2023

,,Midnight blue" Zosia Pławiak

,,Midnight blue" zaskakuje fabułą.Choć jest to pierwsza książka autorstwa Zosi Pławiak, nie sposób nie zwrócić uwagi na to, jak ważny temat postanowiła poruszyć w niej autorka. Książka posiada dość tajemniczą i przyciągającą wzrok okładkę i taką samą treść. Na pewno nie żałuję, że w ostatnim czasie postanowiłam skusić się na tę lekturę. ,,Midnight blue" Zosii Pławiak to propozycja dla dorosłych odbiorców. 

Niewątpliwie nie można wyobrazić sobie straty ukochanej osoby w momencie, gdy samemu nie zostało się głównym bohaterem takiej tragedii. Tego właśnie doświadczył książkowy Rowoon, którego ukochana zginęła w wypadku. Po pewnym czasie postanowił wrócić do konkretnej lokalizacji, a dodatkowo widział kobietę identyczną jak Mari.

Nie chcę zdradzać w jaki sposób zakończy się publikacja ,,Midnight blue" Zosii Pławiak. Pewne bez wątpienia jest to, że autorka skupia się na olbrzymim poczuciu straty, które, oby nie, może dotknąć również każdego z nas w najmniej spodziewanym momencie życia.

 Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


3 komentarze: