Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 14 listopada 2023

,,Na uwięzi" Katarzyna Bonda

,,Na uwięzi" to kolejny tom serii.


,,Na uwięzi" Katarzyny Bondy to kolejny tom serii z detektywem Jakubem Sobieskim. Wcześniej czytałam inne tomy tej serii, więc tym bardziej byłam ciekawa tego wydania. Atutem tej książki jest to, że bez problemu można się zaczytać w tym wydaniu bez znajomości poprzednich części. Książki Katarzyny Bondy są w każdym przypadku dopracowane i tak było też tym razem. Nie mogłam się od niej oderwać przed przeczytaniem ostatniego zdania, co na pewno zachęca do lektury tej pozycji nie tylko miłośników serii.

Do detektywa Jakuba Sobieskiego zgłosiła się kobieta, która poprosiła go o pomoc w odnalezieniu nastoletniej córki. Mężczyzna postanowil podjąć się tego działania, jednak inne osoby skrywały różne tajemnice. Jest to jedna z tych książek które nie sposób odłożyć przed przeczytaniem ostatniej sceny, do czego serdecznie zachęcam. Jej tematyka nie każdemu musi jednak przypaść do gustu.

Ciekawie jest zagłębić się we wciągającą publikację i ta książka też zalicza się do tego grona. Na pewno jest się czym zachwycić i co nadrabiać w najbliższym czasie jeśli lubi się takie książki. Katarzyna Bonda po raz kolejny stworzyła tak ciekawą lekturę na wieczór, że jest się w czym zaczytać w wolnym czasie. Atutem jest także to, że z powodzeniem można zapoznać się z tą powieścią bez znajomości poprzednich części tego cyklu. W przyszłości chętnie skuszę się na nadrobienia innych lektur z tej serii. 


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

2 komentarze: