Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 7 listopada 2023

,,Morderstwo w piątek trzynastego" Natalia Monkiewicz

 ,,Morderstwo w piątek trzynastego" to wydawnicza nowość.


Bardzo często daję szansę nowym dla mnie twórcom, gdyż uważam, że jest z czego wybierać. W przypadku tego wydania szczególnie zainteresowała mnie fabuła. Nie mogłam więc przejść obojętnie także obok tego wydania. ,,Morderstwo w piątek trzynastego" Natalii Monkiewicz jest dość obszerną objętościowo lekturą, dodatkowo ma całkiem skomplikowaną intrygę kryminalną. Jestem jednak zdania, że warto dać jej szansę, jeśli akurat kiedyś ten tytuł wpadnie w Wasze ręce.

W tym wydaniu Anna podczas udanie się na spotkanie w bibliotece znalazła zwłoki gubernatora. Z nadmiaru emocji zabrala ze sobą jedną z książek, która stanowiła dowód w sprawie. Z tego powodu stała się podejrzana, a już niebawem miało miejsce kolejne morderstwo. Kto za nimi stał? 

Niewątpliwie dzięki ciekawej treści całość czyta się naprawdę sprawnie. W ogóle jest to taka szybka lektura, z którą można się zapoznać w wolny wieczór, czy jeden z poranków, kiedy reszta domowników jeszcze śpi. Zakończenie tej książki i ujawnienie sprawcy było dla mnie zaskoczeniem, więc na pewno jest to na plus dla tego tytułu. ,,Morderstwo w piątek trzynastego" Natalii Monkiewicz, jest lekturą, która przypadnie do gustu miłośnikom historii kryminalnych i literatury młodzieżowej. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

2 komentarze: