Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 2 listopada 2023

,,Poprawione" Magda Mieśnik, Piotr Mieśnik

,,Poprawione" to ważna lektura.


Na polskim rynku wydawniczym nie brakuje zajmujących wydań. Są one napisane zarówno przez rodzimych, jak i zagranicznych twórców. Skupiają się na podejmowaniu naprawdę różnych tematyk i zagadnień. Nadzwyczaj rzadko, jeśli w ogóle pojawiają się te, które dotyczą operacji plastycznych. Ta propozycja jest jednym z takim wydań, a tym bardziej ważna z tego względu, że przeznaczona dla dorosłych odbiorców. 

Jest to czytelnicza nowość, o której powinno dowiedzieć się jak najwięcej osób. Uwielbiam wszystkie książki tych autorów, gdyż są naprawdę bardzo rzetelnie napisane. Nie inaczej było także w przypadku ,,Poprawionych", publikacji, która skupia się na zmianie wyglądu z wykorzystaniem operacji plastycznych. Warto mieć na uwadze twórczość nowych i sprawdzonych twórców, których pozycje są genialne. Ta także taka jest.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

 


 

8 komentarzy:

 1. Myślę, że temat operacji plastycznych będzie pojawiał się w literaturze faktu coraz częściej, bo coraz większa grupa ludzi z tego rodzaju medycyny korzysta.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyznam, że nie rozumiem zupełnie współczesnego trendu poddawaniu się operacjom plastycznym, kiedy wyglądowi danej osoby w zasadzie nic nie można zarzucić, przykładowo moda na wielkie rybie usta przeraża. Izabela Bookendorfina

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że to ciekawa tematyka, o której można wiele opowiedzieć.

  OdpowiedzUsuń
 4. Powoli coraz więcej zabiegów polepszających urodę wykorzystuje skalpel czy igłę i jest rutynowe wręcz. Nie wiem czy to dobrze. Chętnie o ty przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Operacje plastyczne to temat rzadko poruszany w literaturze, więc jestem trochę ciekawa jak autorzy go przedstawili.

  OdpowiedzUsuń
 6. Chętnie bym przeczytała. Myślę że książka na czasie

  OdpowiedzUsuń
 7. Książka interesująco się zapowiada. Chyba jednak nie dla mnie

  OdpowiedzUsuń
 8. Znając wcześniejsze dzieła tych autorów, jestem pewien, że ta książka również jest godna uwagi.

  OdpowiedzUsuń