Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 1 listopada 2023

,,Za nasze grzechy" Ludwik Lunar

,,Za nasze grzechy" to niebanalne wydanie.


Gdy zobaczyłam, że ma ukazać się ten tytuł w gatunku thrillera, byłam przekonana, że będzie to coś nietuzinkowego. Tak też się stało i ze sporym zainteresowaniem śledziłam losy głównych bohaterów. Zanim jednak do nich przejdę warto podkreślić, że coraz większa liczba autorów stawia na pisanie w tym gatunku, co bardzo cieszy. 

,,Za nasze grzechy" Ludwika Lunara to lektura, która skupia się na odnalezieniu poćwiartowanych zwłok mężczyzny, co było dla nich traumatycznym przeżyciem. Sprawą zajęła się policja, której zadaniem miało być odnalezienie sprawcy. Dodatkowo w śledztwo zamieszany miał zostać ktoś jeszcze. Początkowo pozycja nie dostarczała aż tak wielkich emocji, jak można by oczekiwać przy thrillerze. 

Z czasem jednak akcja zaczęła nabierać tempa, na jaw zaczęły wychodzić tajemnice i fakty z przeszłości i lektura ,,Za nasze grzechy" stawała się coraz bardziej wciągająca. Jest to ciekawa pozycja, na którą warto skusić się w jakiś wolniejszy dzień.  Jest to wciągająca lektura, która w wykonaniu plastycznego stylu autora sprawiła, że można się z nią bardzo sprawnie zapoznać, do czego serdecznie zachęcam.  

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

 

2 komentarze: