Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 2 listopada 2023

,,Stars among us" Agnieszka Karecka

 ,,Stars among us" Agnieszki Kareckiej to ciekawe wydanie.


Nie ma problemu z zapoznawaniem się z historiami, w których literatura młodzieżowa wysunięta jest na pierwszy plan. Nie każdy jednak ma ochotę na poznawanie wyłącznie takich pozycji. Dla tej konkretnej grupy odbiorców gustującej dodatkowo w muzycznej tematyce powstała ,,Stars among us" Agnieszki Kareckiej, którą warto jest mieć na uwadze w przypadku chęci poznania naprawdę niesztampowej historii. 

Nie zaszkodzi zainteresować się tym wydaniem, które swoją premierę niedawno miało w Polsce. Główna bohaterka chciała zostać lekarzem, jednak w wyniku nieprzewidzianych dla nich okoliczności trafiła do szkoły muzycznej, o której nie marzyła i dodatkowo była wychowywana przez znienawidzoną ciotkę. Co było dalej?

Z naprawdę ciekawą treścią tego wydania zapoznawałam się z niesłabnącym zainteresowaniem. W związku z tym należy zwrócić uwagę na to, że należy zarezerwować sobie na jej przeczytanie odpowiednią ilość wolnego czasu. Powieść jest skonstruowana w taki sposób, że gdy już wydaje się, że wszystko zostało ujawnione co jakiś czas ma miejsce taki fabularny twist. Dzięki temu jest się czym zainteresować, jeśli chodzi o to niebanalne wydanie. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

1 komentarz: