Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 17 grudnia 2023

,,Dlaczego mi nie powiedziałeś?" Anna Ficek

 Anna Ficek powraca z kolejną pełną emocji historii. Nie możesz przejść obok niej obojętnie!


Anna Ficek to autorka młodego pokolenia, która prowadzi bardzo żywiołowe i aktywne konto na Instagramie. Liczni czytelnicy, którzy zapoznali się z jej debiutem ,,Zapomnij, że istniałam,", nie mogli doczekać się kolejnej odsłony jej twórczości. ,,Obiecaj, że mnie kiedyś odnajdziesz" to powieść dla nastolatków, którą pochłonęłam w kilka godzin. Ficek ma lekkie pióro, a i dodatkowe podzielenie książki na przedziały czasowe sprawiło, że nie potrafiłam odłożyć jej na bok.

Maja po śmierci ukochanego ojca nie potrafiła odnaleźć się w rodzinnym domu, gdzie wszystko jej o nim przypominało. Wyjeżdża do babci, gdzie poznaje tajemniczego i mrocznego Aleksandra. Nastolatek kiedyś był pełen werwy, uśmiechu. Niestety, przez zdarzenia w gronie najbliższych zmienił się nie do poznania. Dwoje ludzi skrzywdzonych przez los. Czy dadzą sobie szansę na wspólne jutro? Czy pierwsza miłość bywa tą jedyną? O tym wszystkim dowiemy się, sunąc przez kolejne sceny stworzone przez Annę Ficek.

,,Dlaczego mi nie powiedziałeś?" to doskonała powieść, która zabiera czytelnika w nastoletnie rozterki. Pokazuje, że przeszłość i przyszłość mają ze sobą o wiele więcej wspólnego, niż mogłoby nam się wydawać. Zakończenie sprawia, że chcemy powiedzieć ,,Nie, to nie tak powinno być! Protestuję!", jednak my swoje, a życie swoje. Polecam, czekając na kolejną historię tej nabierającej zdumiewającego warsztatu pracy pisarki. Nie możesz pominąć tego tytułu w domowej biblioteczce!   

1 komentarz: