Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 31 stycznia 2024

,,Bezlitosny układ" Tijan

,,Bezlitosny układ" Tijan to drugi tom serii, z którym z powodzeniem można zapoznać się w wolny weekend. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.


Nie da się ukryć, że Tijan to autorka, która szybko zyskała popularność wśród czytelników na całym świecie. Nie inaczej jest w przypadku naszych rodzimych odbiorców, co zupełnie nie dziwi. Sama z największą przyjemnością zapoznaję się z historiami jej autorstwa. Tym razem postanowiłam sięgnąć po ,,Bezlitosny układ", czyli drugi tom cyklu ,,Królowie Nowego Jorku". Muszę przyznać, że dawno się tak dobrze nie bawiłam, ale też przeżywałam momentami chwile grozy. Książka została wydana w serii ,,Niegrzeczne książki" i otrzymała trzy z pięciu płomieni ,,gorąca". Oznacza to, że to historia z gatunku tych niegrzecznych, ale podanych w bardzo smaczny sposób. 

Choć mafijne porachunki są w stanie uśpienia, nigdy nie wiadomo, kiedy dojdzie do kolejnego starcia. Molly Easter od lat prowadzi kręgielnię Easter Lands. Wszystko jest w porządku do czasu, aż do jej lokalu nie włamuje się złodziej. Od tego czasu jej ścieżki znów przeplatają się z osobą Ashtona Waldena. Okazuje się, że od nienawiści do sympatii nieduży krok. Czy bohaterowie go postawią? Choć ,,Bezlitosny układ" to drugi tom cyklu to nie polecam czytania go samodzielnie. O wiele korzystniej wyjdzie zapoznawanie się z historią w porządku chronologicznym, bo wydarzenia są ze sobą powiązane.

Nie sposób nie zwrócić uwagi na fakt, że Tijan potrafi operować słowem i obrazem. Dzięki tym zabiegom mafijne porachunki nabrały jeszcze innego charakteru. Sięgnięcie po tego typu wydanie idealnie sprawdza się w roli przerywnika po trudnym dniu, czy tygodniu. Doskonale można bawić się słowem z tak lekką publikacją. ,,Bezlitosny układ" Tijan jako tako można czytać bez znajomości pierwszego tomu, więc w razie czego nie ma konieczności owlekania zapoznania się z nią w czasie. Dla mnie książki z cyklu ,,Niegrzeczne książki" są zawsze udanym wyborem ze względu na to, że ich twórczynie piszą w celu rozbawienia czytelnika i sprawienia tego, by z powodzeniem mógł się przy nich zrelaksować. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję TaniaKsiazka.pl

1 komentarz: