Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 28 stycznia 2024

,,Witaj, piękna" Ann Napolitano,,Witaj, piękna" Ann Napolitano to naprawdę świetna propozycja. Mimo braku możliwości zapoznania się z wcześniejszym innym wydaniem, z olbrzymim zainteresowaniem zagłębiłam się w to. Pozycja jest dość obszerna, jednak na tyle wciągająca, że z powodzeniem można się z nią zapoznać w wolny dzień.

Książka skierowana jest do osób, które szukają naprawdę niebanalnej lektury. Jest to propozycja, która przypadnie do gustu miłośnikom niesztampowych historii, które dodatkowo są wciągające już od samego początku. Cieszę się, że miałam na uwadze tę lekturę. 

2 komentarze: