Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 28 lutego 2024

,,Dziennik pocieszenia" Wojciech Bonowicz


Zatopienie się w wolny dzień z dość szybką lekturę w tym okresie i przez kolejnych kilka miesięcy stanie się coraz bardziej popularne. W związku z tym ponownie wyszukuję lektur, w których można się zaczytać przez cały rok. Jedną z takich nowości jest wydanie, z którym miałam okazji zapoznać się z w ostatnim czasie.

,,Dziennik pocieszenia" Wojciecha Bonowicza jest wydaniem, w którym nie  wszystko jest tak oczywiste, jak można by się tego spodziewać. Ten tytuł jest niebanalnym literackim  wydaniem. Dodatkowo na uwagę zasługuje bardzo przystępny styl. Ważna tematyka  również jest istotnym punktem tej czytelniczej propozycji. Nie żałuję, że postanowiłam skusić się się tę książkę.

,,Dziennik pocieszenia" Wojciecha Bonowiczabez wątpienia jest nieszablonowy pod względem treści. Autor zachęca odbiorców do tego, by przez cały czas ufali nadziei.


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


 

3 komentarze:

  1. Ostatnio zwróciła moją uwagę ta książka. Jestem jej bardzo ciekawa.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie słyszałam tego tytułu. Książka powinna mi się spodobać.

    OdpowiedzUsuń
  3. Brzmi nieźle, chętnie po nią sięgnę, dziękuję za polecenie

    OdpowiedzUsuń