Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 4 marca 2024

,,Nie jesteś skazanx na szkołę" Mikołaj Marcela

,,Nie jesteś skazanx na szkołę", którą napisał Mikołaj Marcela jest jednym z tych wydań, które jest idealne do zapoznania się z nim nie tylko przez nastolatków, ale również przez rodziców, opiekunów i osoby, które współpracują z młodzieżą. Jest to bardzo ważna lektura z tego względu, że dzięki niej można dowiedzieć się więcej choćby na temat tego, jakie są alternatywy dla najczęściej wybieranej nauki w szkole. 

,,Nie jesteś skazanx na szkołę" jest wydaniem, w którym oprócz teoretycznej wiedzy i bardzo przystępnego języka, zawarte zostały także podsumowania poszczególnych działów. Całość jest utrzymana w jednolitej kolorystyce z różnymi wielkościami czcionek, więc dzięki temu całość staje się jeszcze przystępniejsza do odbiorcy. Bez wątpienia ta nowość, którą napisał Mikołaj Marcela, jest świetnym wydaniem nie tylko dla młodzieży. 


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

 

2 komentarze:

  1. Sama chętnie przeczytam. Nie spotkałam się jeszcze z tego typu książką.

    OdpowiedzUsuń
  2. Brzmi bardzo ciekawie, będę miała na uwadze

    OdpowiedzUsuń