Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 21 marca 2024

,,33 zasady biznesu i życia" Steven Bartlett

,,33 zasady biznesu i życia" Stevena Bartletta to wartościowa pozycja. 


W przypadku chęci zapoznawania się z poradnikami ważne jest zwrócenie uwagi na to, by były one interesujące pod względem treści. Nie sposób nie zwrócić uwagi także na to, aby poruszały ważne zagadnienia. ,,33 zasady biznesu i życia" Stevena z pewnością zalicza się do grona tych wydań, które warto mieć na uwadze, jeśli chce się poszerzyć swoją wiedzę z zakresu życia prywatnego i biznesu.

Współczesny świat wymusza na ludziach konkretne działania i postawy. Niekoniecznie jednak należy się do nich w pełni stosować. Z tego też względu idealnie jest zapoznać się właśnie z tą publikacją. To naprawdę świetna propozycja dla wszystkich dorosłych. Myśli autora są napisane w bardzo przystępny sposób.  Z zainteresowaniem zagłębiłam się w kolejne strony tego wydania. 

Choć rzadko się to zdarza, postanowiłam także zaznaczyć najciekawsze dla mnie fragmenty. Są one o pięciu wiadrach, zrewidowanej metodzie Feynmana, zasadzie pytaj, a nie stwierdzaj, efekcie Złotowłosej, informowaniu o potknięciach, czy nagłaśnianiu postępów. ,,33 zasady biznesu i życia" Stevena Bartletta pełna jest cytatów, słów i myśli, które warto zapisać lub zaznaczyć sobie na dłużej.


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz