Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 19 marca 2024

,,Diabeł w obrączce" Elizabeth O'Roark

,,Diabeł w obrączce" Elizabeth O'Roark to naprawdę udana lektura. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni. Dobrze od czasu do czasu dać się porwać niezobowiązującej lekturze. Tak też postanowiłam uczynić korzystając z pierwszych wiosennych promieni słońca. Mój wybór padł na ,,Diabeł w obrączce", czwarty tom cyklu ,,Nie taki diabeł straszny". Szczerze przyznam, że nie miałam okazji czytać poprzednich części, jednak okazało się, że Elizabeth O'Roark zadbała i o tych czytelników. Ta powieść została poświęcona kolejnemu z braci Tate. Tym razem zostaje nim Graham, przewidywalny, nieziemsko przystojny, ale też nudny. Przynajmniej w odczuciu Keeley.

Ich znajomość zaczyna się dość nietuzinkowo. Mają stworzyć przyjęcie dla najlepszej przyjaciółki Keeley, Gemmy i jej męża Bena, brata Grahama. Powiedzieć, że mają odmienne wizje tego spotkania, to niedopowiedzenie roku. Kobiecie marzy się szalona podróż z atrakcjami. Jemu - przyjęcie, na którym będzie mogła pojawić się jego 90-letnia krewna. Dla niej jest nudziarzem. Dla niego jest zbyt przebojowa. Jak jednak wiadomo, przeciwieństwa się przyciągają, a alkohol szczególnie w tym pomaga. 

Czy stateczna pani doktor zda sobie sprawę ze swoich czynów, gdy obudzi się z obrączką na palcu? Kolejne wydarzenia wcale nie będą dla niej szczególnie radosne. W końcu nieprzewidywalność musi się kiedyś skończyć! Jak Graham odnajdzie się w nowej roli? Muszę przyznać, że bardzo przyjemnie spędziłam czas z tą lekturą. Ciekawie wykreowani bohaterowie sprawią, że będzie to dobrze spędzony czas. Nie oczekujcie jednak mocniejszych zrywów serca, choć i takie momenty się zdarzają. Jednym słowem, ,,Diabeł w obrączce" to świetna propozycja dla niewymagających odbiorców. Serdeczni polecam!


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję TaniaKsiazka.pl

 

4 komentarze:

 1. Zapowiada się całkiem dobrze. Nie słyszałam jeszcze tego tytułu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie przeczytam. Dawno nie sięgałam po takie książki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Książka idealnie wpisuje się w potrzeby czytelników szukających lekkiej i przyjemnej lektury. Możliwe, że coś dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dawno nie czytałam książek tego gatunku. Będę szukać tego tytułu. Myślę że będzie mi się podobać.

  OdpowiedzUsuń