Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 23 marca 2024

,,Joanna" Elżbieta Hutnik


Przerwa świąteczna to idealny moment, by zagłębić się w kolejną lekturę pełną humoru i sarkazmu. Taka na pewno jest ,,Joanna" Elżbiety Hutnik, w której tytułowa bohaterka po różnych życiowych przejściach postanowiła zaplanować i zrealizować stworzony przez siebie plan. Wszystko związane było z tym, że przypadkowo podsłuchana rozmowa zachwyciła ją do tego, by wyprzedzić działania męża, który, jak sądziła, chciał się z nią rozstać.

Książka została wydana przez wydawnictwo Novae Res w pięknej żółtej okładce. Akcja nie pędzi spektakularnie na przód, ale też nie ma takiej potrzeby. To idealnie wyważona lektura, która pokazuje, że tajemnice mogą przynieść więcej szkody, niż pożytku. Dodatkowo odbiorcy niemalże od początku mogą śledzić losy Joanny i tworzony przez nią plan.

Jeżeli doczekamy się kolejnych wydań książek tej autorki, to z ciekawości sięgnę po nie, ponieważ jestem ciekawa, jakie inne historie ma do opowiedzenia swoim czytelnikom. ,,Joanna" Elżbiety Hutnik to lektura, w której bez wątpienia nie można narzekać na literacką nudę. 

Wpis powstał w ramach współpracy z wydawnictwem Novae Res. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz