Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 9 marca 2024

,,Czas wojny" Michael Morpurgo

Zapoznawanie się z niebanalnymi wydaniami zawsze wydaje mi się interesujące. W przypadku tej książki dodatkową ciekawostką jest to, że musiała poczekać kilkadziesiąt lat na to, by zdobyć liczne rzesze odbiorców! ,,Czas wojny" zostal wydany lata temu jako publikacja z niewielkim nakładem. Obecnie ukazała się ona w kilkudziesięciu krajach, dzięki temu, że wydawca postanowił dać jej szansę. 

Głównym bohaterem tej książki tak naprawdę jest koń o imieniu Joey. Cała narracja prowadzona jest właśnie przez niego. Już na samym początku czytelnik ma okazję dowiedzieć się tego, że został oddzielony od matki i pod wpływem pijaństwa zakupiony przez farmera, u którego następnie wykonywał prace w polu. Kolejnym miejscem konia była wyprawa na wojnę.

,,Czas wojny" docelowo jest skierowany do młodszego odbiorcy. W wydaniu nie brakuje ołówkowych ilustracji oraz przystępnego języka. Opisy wojennych starć również zostały podane bez zbędnych szczegółów. W trakcie lektury Joey traci swoich najlepszych przyjaciół. Czy odnajdzie tego pierwszego? Bez wątpienia jest to czytelnicza propozycja, która wywarła na mnie olbrzymie wrażenie. Zachęcam do zapoznania się z nią.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Replika.

2 komentarze: