Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 10 marca 2024

,,Marysia. Moje życie na przedwojennych Kresach" Beata Potocka

Było to moje pierwsze spotkanie z twórczością Beaty Potockiej z tego wzgledu, że jest to jej debiut. Muszę przyznać, że lektura wywarła na mnie ogromne wrażenie. Czyta się ją bardzo płynnie, emocjonująco, nie jest napisana na siłę i da się to wyczuć. Autorka wzorowała się na historii własnej rodziny, a dokładnie babci Marysi.

W tym miejscu warto wspomnieć również o tym, że lektura jest niezwykle obszerna. Z tego też względu genialnym rozwiązaniem będzie możliwość zapoznawania się z nią na raty, gdyż nie ma najmniejszych szans, by robić to inaczej. Sięganie po debiuty jest genialnym sposobem na poznanie twórczości nowych twórców i staram się dość często to robić.

Godne pochwały jest już samo spisanie wspomnień babci autorki, czego Beata Potocka podjęła się już w dorosłym życiu. Maria miała okazję przed wojną mieszkać na wschodnich Kresach. Czytelnik ma okazję zapoznać się z codziennym życiem, tradycjami, ake także zabobonami, którymi w tamtym okresie tłumaczono sobie niektóre rzeczy. To także obraz zmian, które zachodziły w społeczeństwie.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

 

2 komentarze: