Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 8 marca 2024

,,Dobra dziewczyna, zła dziewczyna" Michael Robotham


Gdy zobaczyłam, że ma ukazać się ten tytuł w gatunku thrillera, byłam przekonana, że będzie to coś nietuzinkowego. Tak też się stało i ze sporym zainteresowaniem śledziłam losy głównych bohaterów. Zanim jednak do nich przejdę warto podkreślić, że coraz większa liczba autorów stawia na pisanie w tym gatunku, co bardzo cieszy. 

,,Dobra dziewczyna, zła dziewczyna" Michaela Robothama to lektura, która jednocześnie skupia się na teraźniejszości i sprawie od lat. Głównymi bohaterami zostali śledczy oraz dziewczyna z trudną przeszłością. Obecnie sprawa toczyła się dalej, a poszczególne postacie nie były bez winy.

Już od samego początku akcja zaczęła nabierać tempa, na jaw zaczęły wychodzić niektóre tajemnice i fakty z przeszłości i lektura ,,Dobra dziewczyna, zła dziewczyna" stawała się jeszcze coraz bardziej wciągająca. Jest to ciekawa pozycja, na którą warto skusić się w jakiś wolniejszy dzień.  Jest to wciągająca lektura, która w wykonaniu plastycznego stylu autora sprawiła, że można się z nią bardzo sprawnie zapoznać, do czego serdecznie zachęcam.  

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

2 komentarze:

  1. Planuję przeczytać tę książkę i czuję, że będzie to dobra decyzja.

    OdpowiedzUsuń
  2. Brzmi nieźle, chętnie po nią sięgnę, dziękuję za polecenie

    OdpowiedzUsuń