Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 7 marca 2024

,,Bumerang" Janka Urbanka


Bardzo często daję szansę debiutantom, gdyż uważam, że każdy od czegoś zaczynał. W przypadku tego wydania szczególnie zainteresowała mnie jego fabuła. ,,Bumerang", którą napisała Janka Urbanka jest obszerną objętościowo lekturą, a życie głównej bohaterki w dużej mierze było oparte na jej doświadczeniach z przeszłości. Jestem zdania, że warto dać jej szansę, jeśli akurat kiedyś ten tytuł wpadnie w Wasze ręce.

W tym wydaniu główną bohaterką została Hania, która urodziła się na małej podkarpackiej wsi. Tam narodzony dziecka nie były szczęściem, a wręcz przeciwnie. Rodzice musieli pracować, był głód i dodatkowo akceptowali jej brata. Dziewczyna postanowiła oddać się edukacji i wyjechać do miasta. Tam poznała swojego partnera.

Niewątpliwie dzięki ciekawej, ale jednocześnie trudnej treści całość czyta się dość wolno. W ogóle jest to taka lektura, z którą można się zapoznać w skupionym okresie. ,,Bumerang", którą napisała Janka Urbanka jest lekturą pokazującą przewrotność losu i wpływ dzieciństwa na przyszłość.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

2 komentarze: