Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 11 marca 2024

,,Forget Me Not" Julie Soto

 

Możliwość poznawania twórczości coraz to nowszych autorów przynosi mi zawsze wiele radości, gdy ich wydania okazują się warte uwagi. Bez wątpienia ,,Forget Me Not" Julie Soto jest ciekawym tytułem zagranicznej pisarki. Niewątpliwie jest się czym zainteresować, gdyż nie jest to przesłodzona powieść obyczajowa, ale taka, na którą można się skusić w chwili, gdy nie chce się czytać o przesłodzonych wydarzeniach i bohaterach, którzy raczej nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. 

Na pewno atutem książki jest to, że ,,Forget Me Not" Julie Soto jest napisana w bardzo przystępny sposób. Dzięki temu naprawdę sprawnie można zapoznać się z tą czytelniczą propozycją. Czas spędzony na zapoznanie się z nią nie będzie można z pewnością uznać za stracony. O czym opowiada ,,Forget Me Not" Julie Soto?

Głównymi bohaterami powieści zostali Ama Torres - konsultantka ślubna oraz Elliot Bloom - ponury florysta. Lata wcześniej byli ze sobą blisko, jednak później nastąpiło ich rozstanie z powodu złamanego serca. Teraz ponownie mieli spotkać się przy organizacji imprezy ślubnej jednej z celebrytek. Czy ich ponowne spotkanie mogło się udać? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz