Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 25 marca 2024

,,Manipulacja" Kate Gibson


Gdy zobaczyłam, że ma ukazać się ten tytuł w gatunku thrillera, byłam przekonana, że będzie to coś nietuzinkowego. Tak też się stało i ze sporym zainteresowaniem śledziłam losy głównych bohaterów. Zanim jednak do nich przejdę warto podkreślić, że coraz większa liczba autorów stawia na pisanie w tym gatunku, co bardzo cieszy. Kate Gibson jest nowym pseudonimem na polskim rynku wydawniczym.

,,Manipulacja" Kate Gibson to lektura, która jednocześnie skupia się na teraźniejszości i próbie zablokowania dojścia do prawdy. Po otrzymaniu pewnych danych Katarzyna Wilczyńska nie mogła być pewna tego, w jaki sposób potoczy się jej dalsze życie. Choć starała się dociec prawdy, komuś bardzo zależało na tym, by nie udało jej się zakończyć śledztwa.

Już od samego początku akcja zaczęła nabierać tempa, na jaw zaczęły wychodzić niektóre tajemnice i lektura ,,Manipulacji" stawała się jeszcze coraz bardziej wciągająca. Jest to ciekawa pozycja, na którą warto skusić się w jakiś wolniejszy dzień.  Jest to wciągająca lektura, która w wykonaniu plastycznego stylu autorki sprawiła, że można się z nią bardzo sprawnie zapoznać, do czego serdecznie zachęcam.  

Wpis powstał w ramach współpracy z wydawnictwem Novae Res. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz