Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 6 marca 2024

,,Rajski ogród" Ernest Hemingway


,,Rajski ogród" Ernesta Hemingway'a to idealna propozycja skierowana do osób, które chcą bliżej zainteresować się tym, jak już lata temu mogły wyglądać stosunki damsko-męskie i to niekoniecznie w zazwyczaj wybieranej opcji. Z racji tego, że wcześniej w ogóle nie zwróciłam uwagi na to wydanie zagranicznego pisarza doszłam do wniosku, że idealnie będzie nadrobić ,,Rajski ogród" Ernesta Hemingway'a.

Bez wątpienia ,,Rajski ogród" Ernesta Hemingway'a  jest lekturą wartościową także z tego względu, że porusza niesztampowy na tamte czasu temat. Sztywna, minimalistyczna oprawa i zajmująca treść wydania na pewno są dodatkowym atutem, który jeszcze bardziej zachęca do sięgnięcia właśnie po ten przekład. 

Bez wątpienia nie zaszkodzi mieć na uwadze tej lektury, która opowiada o losach małżeństwa i pojawieniu się kobiety mogącej zaburzyć ich spokój. Myślę, że na tamte czasy była swego rodzaju fenomenem.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

2 komentarze: