Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 2 kwietnia 2024

,,Mister Hockey" Lia Riley

 Niewątpliwie warto jest zwrócić uwagę na lekturę, z którą można szybko i przyjemnie spędzić swój wolny czas. To czytelnicza nowość, która porusza bardzo lekką tematykę. ,,Mister Hockey", którą napisała Lia Riley jest lekturą, z którą można zapoznać się w kilka godzin. Jej około 200-stronicowa objętość sprawia, że idealnie sprawdzi się w roli lektury na wolny poranek lub wieczór.

Odbiorca przez całą książkę może śledzić rozważania bohaterów, którzy początkowo nie mieli ze sobą nic do czynienia. Lektura opiera się na nawiązywaniu przez nich kontaktów oraz seksualnych zbliżeniach. Z całą pewnością docelowo skierowana jest wyłącznie do dorosłych odbiorców, którzy mają chęć zapoznania się z takim wydaniem.

,,Mister Hockey", którą napisała Lia Riley skupia się na głównych bohaterach - skromnej bibliotekarce oraz gwieździe hokeja. Czy możliwe było to, by ich relacje były godne naśladowania? Odnoszę wrażenie, że w ostatnim czasie coraz więcej książek opiera się na tym sporcie i ,,Mister Hockey" jest jedną z nich.

Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem.


1 komentarz: