Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 18 kwietnia 2024

,,Lucyna. Zerwana nić" Anna Stryjewska

 Anna Stryjewska to autorka, której książki są coraz chętniej czytane przez polskie czytelniczki. Nie ma się czemu dziwić. Jej powieści są ponadczasowe i chwytają za serce. Autorka znana jest z wielu romantycznych historii, które co jakiś czas ukazują się na polskim rynku. Pisarka tworzy ich naprawdę wiele, więc ukazują się w wydawniczym planie dość często. Lucyna. Zerwana nić" tej autorki miała niedawno premierę. Jest to historia, z którą można zapoznać się w jeden dzień. O czym opowiada ostatnie wydanie polskiej twórczyni?

W tym wydaniu czytelnik ma okazję przeniesienia się do Łodzi lat 70-80. Lucyna nie chciała być taka jak matka, która dla dobra sprawy pracowała na trzy zmiany, by móc utrzymać męża i córkę. Kobieta wyobraziła sobie, że o wiele lepiej będzie jej się żyło w inny sposób i w tym celu przekroczyła granicę do Berlina Zachodniego za jej ukochanym.

Przeniesienie akcji także do zagranicznych realiów było ciekawym posunięciem. Bardzo podoba mi się to, że pomimo tylu wydań na koncie, Autorka wciąż próbuje nietuzinkowych fabuł. Z tego też względu idealnie już teraz będzie mieć na uwadze najnowsze wydanie polskiej autorki. Osobiście nie żałuję, że postanowiłam skusić się na tę lekturę, gdyż bardzo miło udało mi się z nią spędzić jeden z ostatnich wieczorów. ,,Lucyna. Zerwana nić" Anny Stryjewskiej na pewno przypadnie do gustu miłośnikom twórczości tej pisarki.

Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem.


2 komentarze:

  1. Nie czytała. Jeszcze książek tej autorki. Książka zapowiada się ciekawie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo podobała mi się ta książka i również dołączam się serdecznie do jej polecenia.

    OdpowiedzUsuń