Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 19 kwietnia 2024

,,Rozruszaj swój mózg" Anders Hansen, Carl Johan Sundberg

 

Na polskim rynku ukazuje się coraz więcej książek zawierających jakieś życiowe prawdy lub napisane w poradnikowym stylu. Nie ma się czemu dziwić, gdyż tego typu wydania już od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem odbiorców. W ostatnim czasie na język polski została przetłumaczona książka ,,Rozruszaj dwój mózg". 

Nie sposób przejść obojętnie obok tego wydania, jeśli lubi się takie inspirujące lektury. ,,Rozruszaj swój mózg" skupia się na kolejnych lekcjach, które każdy człowiek może wprowadzić do swojego życia.  Autorzy skupiają się także na praktykowaniu wdzięczności oraz medytacji. Podane są konkretne działania, które można praktykować w codziennym życiu. 

Książka zagranicznych pisarzy ma wiele życiowych prawd, które można wprowadzić do swojego życia. Z racji ich liczności każda prawda skupia się swoim przesłaniem na kilku stronach. Dzięki umieszczeniu spisu treści bez problemu można zapoznawać się z nią fragmentarycznie. Krótkie rozdziały sprawiają, że w dowolnej chwili można sięgnąć po ten tytuł i zapoznać się z jednym, dwoma krótkimi urywkami z tej lektury. ,,Rozruszaj swój mózg" to pozycja skierowana praktycznie do każdego odbiorcy. 

Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem.


1 komentarz: