Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 17 kwietnia 2024

,,Witajcie w St. Hell" Lewis Hancox

 

Na wiele rzeczy w życiu nie mamy wpływu. Do niektórych z nich należy się dostosować niezależnie od tego, czy nam się to podoba czy też nie. Tak dzieje się nie tylko w książkach, a ,,Witajcie w St. Hell" Lewisa Hancoxa jest przykładem książkowego wydania, które opiera się na prawdziwych wydarzeniach. Nie w każdym przypadku można mieć pewność wyłącznie odnośnie do szczęśliwych zakończeń. Tym razem jednak było inaczej.
 
Książka ,,Witajcie w St. Hill" Lewisa Hancoxa mimo poruszania trudnej tematyki jest napisana w bardzo lekkim stylu. Bardzo sprawnie zapoznałam się z tym wydaniem napisanym przez zagranicznego pisarza i moim zdaniem jest naprawdę super. W tym wydaniu pisarz poruszył przede wszystkim wątek osób homoseksualnych oraz bi, czyli takich, którym podobają się osoby obu płci. Bardzo ważne jest zwrócenie uwagi na to, że faktycznie przestaje to już być tematem tabu i coraz więcej twórców porusza tę tematykę w swoich wydaniach.

,,Witajcie w St. Hell" Lewisa Hancoxa napisana została na podstawie własnych doświadczeń. Autor mimo tego, że miał kobiece ciało niekoniecznie czuł się dziewczyną. Książka została napisana jednocześnie z punktu widzenia wydarzeń z przeszłości oraz teraźniejszości. Dzięki temu wydaniu można dowiedzieć się, jak wyglądało podejście rodziny oraz dalsze kroki przemiany w tym konkretnym przypadku. Podane są również strony internetowe oraz telefony wsparcia.


Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz