Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 20 kwietnia 2024

,,Metoda GlucoseGoddess" Jessie Inchauspe

 


Bardzo podoba mi się staranne wydanie tej książki. Sztywna oprawa sprawia, że całość wygląda bardzo efektownie. Pozycja zawiera aż kilkadziesiąt inspirujących przepisów, więc jest z czego wybierać. Przy każdej recepturze podano potrzebne składniki oraz w prosty sposób objaśniono jej wykonanie. To świetna pozycja dla tych, którzy chcą spróbować nowych smaków lub zachwycić się daniami bez glutenu. 

W przypadku tego wydania istotne jest zwrócenie uwagi na to, że są to tak naprawdę przepisy na cały rok. W kulinarnej lekturze zawartych zostało mnóstwo receptur. Na pewno minie sporo czasu, nim danemu odbiorcy uda się wykorzystać choć część z nich. Z olbrzymim zainteresowaniem przeglądałam kolejne przepisy oraz składniki, które okażą się niezbędne do przygotowania konkretnych potraw. Bez wątpienia jest się czym zachwycić oraz inspirować. Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem.


1 komentarz: