Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 21 kwietnia 2024

,,Wyjąca wiedźma" Adam Szymkiewicz

 

Bardzo często daję szansę nowym dla mnie twórcom, gdyż uważam, że jest z czego wybierać. W przypadku tego wydania szczególnie zainteresowała mnie fabuła. Nie mogłam przejść obojętnie także obok tego wydania. ,,Wyjąca wiedźma" Adama Szymkiewicza jest krótką objętościowo lekturą, dodatkowo ma dość skomplikowaną intrygę kryminalną. 

W tym wydaniu śledczych udało się odnaleźć sprawcę przestępstw. Problem polegał jednak na tym, że zatrzymany milczał. Dodatkowo śledczemu dodatkowo zaczęły śnić się pewne obrazy, które mogły być związane z miejską legendą.

Niewątpliwie dzięki ciekawej treści całość czyta się naprawdę sprawnie. W ogóle jest to taka szybka lektura, z którą można się zapoznać w wolny wieczór, czy jeden z poranków, kiedy reszta domowników jeszcze śpi. Zakończenie tej książki i ujawnienie sprawcy było dla mnie zaskoczeniem, więc na pewno jest to na plus dla tego tytułu.  Adam Szymkiewicz stworzył historię, która przypadnie do gustu miłośnikom historii kryminalnych.


Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem.


2 komentarze:

  1. Dziękuję za polecenie tego tytułu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawe, że autor zdecydował się połączyć klasyczny kryminał z elementami miejskiej legendy. Mogłabym ją przeczytać.

    OdpowiedzUsuń