Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 16 kwietnia 2024

,,Tego nie kupisz za pieniądze" Robin Sharma

 


Na polskim rynku ukazuje się coraz więcej książek zawierających jakieś życiowe prawdy lub napisane w poradnikowym stylu. Nie ma się czemu dziwić, gdyż tego typu wydania już od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem odbiorców. W ostatnim czasie na język polski została przetlumaczona książka autorstwa Robina Sharmy, która nosi tytuł ,,Klub 5 rano", potem przyszedł też czas na pozycję ,,Kto zapłacze nad Twoim grobem", a teraz ,,Tego nie kupisz za pieniądze", która dopiero co ukazała się na rynku polskim. Nie sposób przejść obojętnie obok tego wydania, jeśli lubi się takie inspirujące wydania.

,,Tego nie kupisz za pieniądze", którą napisał Robin Sharma skupia się na kolejnych lekcjach, które każdy człowiek może wprowadzić do swojego życia.  Robert Sharma skupia się także na praktykowaniu wdzięczności oraz medytacji. Energia podąża za uwagą, więc nie zaszkodzi myśleć o tym, w jaki sposób można pomnażać swoją pasję. Najważniejszą inwestycją w życiu powinno być spełnienie swojego jedynego najważniejszego marzenia.

Książka zagranicznego pisarza ma wiele życiowych prawd, które można wprowadzić do swojego życia. Z racji ich liczności każda prawda skupia się swoim przesłaniem na kilku stronach. Dzięki umieszczeniu spisu książki na początku książki bez problemu można zapoznawać się z nią fragmentarycznie. Krótkie rozdziały sprawiają, że w dowolnej chwili można sięgnąć po ten tytuł i zapoznać się z jednym, dwoma krótkimi urywkami z tej lektury. ,,Tego nie kupisz za pieniądze" Robina Sharmy to pozycja skierowana praktycznie do każdego odbiorcy. 


1 komentarz:

  1. Książki Robina Sharmy zawsze są pełne motywacji i inspiracji. ,,Klub 5 rano" był dla mnie rewelacyjny, jestem ciekawa i tej.

    OdpowiedzUsuń