Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 27 maja 2024

,,Białe kwiaty czarnego bzu" Beata Znojkowa


  

Zapoznawanie się z prawdopodobnymi pamiętnikami, biografiami oraz autobiografiami uważam za bardzo dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu. Z tego też względu w moim czytelniczym planie znalazło się także wydanie ,,Białe kwiaty czarnego bzu" Beaty Znojkowej, gdyż to naprawdę ciekawe wydanie. To jedna z takich lektur, z którymi miałam okazję zapoznać się w ostatnim czasie.

Cieszę się, że postanowiłam skusić się na tę lekturę, gdyż autorka ma naprawdę ciekawe historie odnośnie do ludzi, którzy w różnych celach postanowili wyemigrować do Wiednia. Głównymi bohaterami lektury ,,Białe kwiaty czarnego bzu" Beaty Znojkowej zostały trzy kobiety w latach 80. XX wieku. Historia jest napisana w związku z historiami Polaków, którzy w różnych celach postanowili wyemigrować do Wiednia. 

Autorka pokazuje i zwraca uwagę na różne motywacje takiego działania, dzięki czemu czytelnik ma możliwość zapoznania się z różnymi motywacjami. To świetna okazja do tego, by przekonać się, jak wygląda życie na emigracji i dlaczego ludzie się na to decydują. Bez wątpienia książka jest dobrym rozwiązaniem czytelniczym z tego względu, że jest to obszerna lektura opisująca fabularnie życie emigrantów. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

3 komentarze:

  1. Chętnie po nią sięgnę w wolnym czasie

    OdpowiedzUsuń
  2. Nieźle wygląda ta książka, będę musiała nadrobić

    OdpowiedzUsuń
  3. Myślę że spodoba mi się ta książka. Chętnie zacznę czytać.

    OdpowiedzUsuń