Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 25 maja 2024

,,Latem, o tej samej porze" Annabel Monaghan


  

,,Latem, o tej samej porze" Annabel Monaghan zainteresowała mnie swoją tematyką i postanowiłam skusić się na taką publikacją. Gdy tylko nadarzyła się okazja by się z nią zapoznać w wolny wieczór od razu postanowiłam to zrobić. Bardzo podoba mi się ta propozycja i miło spędziłam z nią czas. Jest przeznaczona głównie dla dorosłych odbiorców, którzy szukają lekkiej lektury do pochłonięcia w jeden wieczór.

Sam była pewna tego, że chce na zawsze pełnić rolę żony jej obecnego partnera. Problem pojawił się w momencie, gdy rozpoczęła przygotowania do ślubu. Choć nie mogła się tego spodziewać, ujrzała swojego chłopaka z nastoletnich lat, który wtedy ją zranił. Obecnie Sam musiała zdecydować, które uczucie jest dla niej ważniejsze.

,,Latem, o tej samej porze" Annabel Monaghan to pozycja z ciekawą i zabawną treścią. Jest to wciągająca lektura i na pewno znajdzie swoich odbiorców. Mam nadzieję, że o tej autorce jeszcze nieraz usłyszymy w bardzo pozytywnym kontekście. Książka pokazuje konkretne wartości i nie brakuje w niej także zabawnych momentów. Jest to jedna z tych książek, które mogą być ciekawą lekturą na jedno dłuższe czytanie.

3 komentarze: