Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 19 maja 2024

,,Broken Kingdom" C. Hallman

,,Broken Kingdom" C. Hallman to genialna propozycja. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.
Są takie historie, które trzeba zacząć od pierwszego tomu. Tak też było w przypadku tego cyklu. Choć dziś przedstawiam Ci zwieńczenie trylogii, tak jak ja rekomenduję poznanie historii bohaterów od pierwszego tomu. Przyznam szczerze, że choć ta seria jest mroczna i zdecydowanie przeznaczona dla osób pełnoletnich, ma w sobie fabułę, od której nie sposób się oderwać.

Dziś powiedzielibyśmy sześćdziesiona. Konfident. Donosiciel. Uniwersytet Corium to przykrywka uczelni dla osób, które specjalizują się w jednym. Eliminowaniu przeciwników. Cena nie zna roli. Do tego świata trafia Aspen, której rodzina uważa, że w tym miejscu i tak będzie bezpieczniejsza, niż za murami podziemnej szkoły. Dziewczyna przysłowiowo zacina zęby, jednak nie ma wpływu na brutalność otaczających ją ludzi.

,,Broken Kingdom" to zwieńczeniem historii Aspen i Quintona. Czy chłopak postawi dobro dziewczyny nad komfortem i bezpieczeństwem swojej rodziny? Czy zaryzykuje dla konfidentki? C. Hallman przygotowała dla swoich odbiorców kolejny emocjonalny rollercoaster. Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, że całą trylogię czytałam jednym ciągiem. Niejednoznacznie bohaterowie i dramatyczne zwroty akcji to zdecydowany wyróżnik tego cyklu. Na pewno nie dla ludzi o słabych nerwach.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję TaniaKsiazka.pl

1 komentarz: