Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 21 maja 2024

,,Niepokorni" Agnieszka Gładzik


 

Ze względu na polskie miasto, jakim jest Szczecin, zawsze z zainteresowaniem sięgam po lektury dotyczące miasta i tego co miało miejsce na jej terenie. W związku z tym nie mogłam przejść obojętnie obok lektury ,,Niepokorni" Agnieszki Gładzik, która skupia się na czasach tuż po wojnie. Już bardzo zachęcające opinie na Lubimy czytać zapowiadały, że będzie to doprawdy fascynująca lektura. Z olbrzymią niecierpliwością wyczekiwałam chwili, w której będę mogła się z nią zapoznać. 

Gdy tylko ten moment nadszedł, miałam świadomość tego, że muszę zarezerwować sobie na tę lekturę odpowiednią ilość czasu. Tytułowi niepokorni to bohaterowie książki, których życie miało miejsce w Szczecinie. Okres wojenny nie był łatwy dla nikogo i tym razem także tuż po nim bohaterowie również musieli podjąć decyzje odnośnie do tego jak postąpić oraz jakimi wartościami kierować się w swoim życiu. 

Ze względu na fakty historyczne na pewno bardzo duże grono odbiorców tego wydania słyszało o Szczecinie w tym okresie. Wydanie ,,Niepokorni" Agnieszki Gładzik skupia się na prawdzie historycznej. Autorka jak najwierniej starała się oddawać wszelkie wydarzenia. Nie dziwi mnie to, że ta propozycja uważana jest za tak wspaniałą pozycję. Na pewno jest to warta uwagi lektura historyczna, na którą warto jest poświęcić swój wolny czas w czytelniczym planie dnia. 


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

1 komentarz: