Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 17 maja 2024

,,Wejdź w tryb goblina" McKayla Coyle

 Ogólnie takim wydaniom nie mówię nie. Świetne jest to, że już na samym początku czytelnik ma świadomość tego, że zapoznaje się z publikacją o różnorodności i akceptacji siebie. Lektura jest wciągająca mniej więcej już od początku. Myślę, że całkiem przyjemnie można spędzić swój wolny czas z taką publikacją ze świadomością, że może być o nas samych.

Różnorodność gatunków na polskim rynku jest tak duża, że nie ma żadnego problemu z sięgnięciem po takie tytuły, które pod względem poruszanej treści okazują się najciekawsze dla danego odbiorcy. Osobiście podoba mi się zmienność tematyk, więc postanowiłam skusić się na tytuł ,,Wejdź w tryb goblina" McKayla Coyle, która jest naprawdę wciągająca.

Lektura przeznaczona jest przede wszystkim do starszej grupy odbiorców. Myślę jednak, że osoby dorosłe także z powodzeniem mogą sięgać po tego typu wydania. W tym wydaniu można dowiedzieć się więcej o sobie samym, zaakceptować to, jakim się jest i żyć dalej w pełnej osobistej zgodzie.

1 komentarz: