Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 11 maja 2024

,,Chata. Sekrety Białej" Agnieszka Panasiuk

 


Wychodzę z założenia, że warto jest zapoznawać się z twórczością polskich autorów. Promowanie pióra rodzimych twórców sprawia, że o ich lekturach może dowiedzieć się jeszcze więcej osób. Tak będzie też w przypadku lektury Agnieszki Panasiuk. Jej pióro miałam okazję poznać już wcześniej podczas czytania publikacji z cyklu ,,Sekrety Białej". W tym tomie odbiorca ma okazję przenieść się na Podlasie i bliżej poznać historię Zuzy.

Agnieszka Panasiuk napisała już kilka historii. Wcześniej zwróciłam uwagę na to nazwisko na polskim rynku wydawniczym. Z tego też powodu bardzo ucieszyłam się z informacji, gdy zauważyłam, że ,,Chata" pojawiła się w zapowiedziach na stronie wydawnictwa Kobiecego. Nie mogłam przejść obojętnie obok tej propozycji i już niebawem zapoznawałam się z trzecią dla mnie historią napisaną przez tę pisarkę. Tytuł stanowi kolejny tom serii. 

Z racji tego, że już wcześniej miałam styczność z twórczością tej autorki wiedziałam, czego mogę się spodziewać. W przypadku tego wydania język autorki również jest bardzo przystępny, dzięki czemu nie sposób przejść obok niej obojętnie w wolnym czasie. Myślę, że właśnie z tego powodu ten cykl zyskuje tak wierne grono zadowolonych czytelniczek. Ja także z całą pewnością się do niego zaliczam, gdyż seria jest świetną propozycją. Nie żałuję, że postanowiłam skusić się na tę lekturę. 


Wpis powstał w ramach współpracy z wydawnictwem.


1 komentarz: