Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 9 maja 2024

,,Szron i Ambrozja. Tom 1" C. N. Crawford

,,Szron i Ambrozja" to pierwszy tom serii. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.


Lubię książki, w których fabułę można zanurzyć się od pierwszych stron. Ostatnio taka przyjemność spotkała mnie przy zapoznawaniu się ze ,,Szronem i Ambrozją" C. N. Crawford. To moje pierwsze spotkanie z tym duetem, ale z pewnością nie ostatnie. Już od pierwszych stron porwała mnie historia Avy Jones i księcia, który za wszelką cenę chce uratować królestwo elfów. Musi uważać, by się nie zakochać. Ale to banalnie proste, prawda?

Historie magiczne wywołują we mnie wiele emocji. Tym razem przenosimy się do świata elfów, którymi włada książę Torin. Pewnego dnia ogłasza on konkurs na swoją przyszłą żonę, która uratuje królestwo przed zagładą. 
Tymczasem Ava Jones, elfka wychowana w ludzkim świecie przeżywa załamanie. Była przekonana, że mężczyzna, z którym jest to jej przyszły mąż. Jak się jednak okazało, on miał inne zdanie w tej kwestii. Wizyta w barze sprawi, że jej życie zmieni się bezpowrotnie.

,,Szron i Ambrozja" to pierwszy tom cyklu, z którym bardzo przyjemnie spędziłam czas. Mam nadzieję, że na kontynuację przygód Avy i Torina nie przyjdzie mi zbyt długo czekać. Jeśli szukasz niecodziennej lektury osadzonej w fantastycznym świecie, koniecznie sięgnij po trn tytuł. Jestem przekonana, że nie uznasz czasu spędzonego z nim za stracony.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję TaniaKsiazka.pl

3 komentarze: