Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 13 maja 2024

,,Wyspy na Golfsztromie" Ernest Hemingway


  

,,Wyspy na Golfsztromie" Ernesta Hemingway'a to idealna propozycja skierowana do osób, które chcą bliżej zainteresować się tym, jak już lata temu tworzył  zagraniczny twórca. Z racji tego, że wcześniej w ogóle nie zwróciłam uwagi na to wydanie zagranicznego pisarza doszłam do wniosku, że idealnie będzie nadrobić ,,Wyspy na Golfsztromie" Ernesta Hemingway'a.

Bez wątpienia ,,Wyspy na Golfsztromie" Ernesta Hemingway'a  są lekturą wartościową także z tego względu, że porusza temat różnych etapów życia głównego bohatera Sztywna, minimalistyczna oprawa i zajmująca treść wydania na pewno są dodatkowym atutem, który jeszcze bardziej zachęca do sięgnięcia właśnie po ten przekład. 

Bez wątpienia nie zaszkodzi mieć na uwadze tej lektury, która opowiada o życiu malarza, który początkowo musiał pogodzić się ze spędzaniem czasu oprócz wakacji z dala od synów. Jest to ostatnia książka autora, która została stworzona przed jego samobójczą śmiercią. Podział fabuły na trzy części okazał się naprawdę trafionym rozwiązaniem. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

1 komentarz: