Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 23 maja 2024

,,Numer drugi" Mariusz Zieliński


Wcześniej miałam okazję zapoznać się z inną powieścią autora o podobnej tematyce, więc tym bardziej byłam ciekawa tego wydania. Mariusz Zieliński stworzył pozycję, w której już praktycznie początku nie wiadomo jak zakończy się ta propozycja, co jest niewątpliwie sporym atutem tego wydania. Na niekorzyść może działać jednak zbity tekst z powodu czego książkę nie czyta się zbyt spiesznie. Na pewno jest się czym zainteresować, jeśli chodzi o niebanalny pomysł na fabułę tego wydania i drugi tom serii. 

W ,,Majówce" podczas spotkania integracyjnego sprzedawców nie wszyscy uczestnicy umieli się ograniczać odnośnie alkoholu. Jednym z nich był Darek, który w wyniku nie stronienia od alkoholu w późniejszym czasie stracił przytomność. Gdy się ocknął nie przebywał już we współczesności, ale w czasach socjalistycznej Polski i okresu PRL-u. Co wydarzyło się w ,,Numerze drugim"?

Pomysł na fabułę jest ciekawy i niewątpliwie nietuzinkowy. Miłośnicy historii i książek, tym bardziej Ci, którzy żyli w tamtym okresie na pewno odnajdą się w wykreowanej przez autora rzeczywistości. Stanie w kolejkach z niewiadomą odnośnie tego co się otrzyma, wymienianie się towarami, inny przelicznik pieniądza na pewno były wtedy na porządku dziennym., ,Majówka" i ,,Numer drugi" Mariusza Zielińskiego to niewątpliwie jedne z tych książek od których nie sposób oderwać się przed ostatnim zdaniem, a i ono jest w tym przypadku niezwykle przemyślane.


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

1 komentarz: