Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 7 maja 2024

,,Mara Dyer. Przemiana" Michelle Hodkin

 ,,Mara Dyer. Przemiana" Michelle Hodkin to drugi tom serii. ,,Mara Dyer. Przemiana" Michelle Hodkin to moje drugie spotkanie z twórczością tej autorki, które uważam za udane. Na pewno jest to jedna z tych psychologicznych lektur, która może przypaść do gustu miłośnikom gatunku. Warto wziąć ją pod rozwagę w swoim czytelniczym planie dnia. Dodatkowo warto mieć na uwadze, że jest to drugi tom serii i idealnie będzie się z nim zapoznawać po przeczytaniu ,,Tajemnicy".

W pierwszym tomie Mara była w takim stanie, że sama nie wiedziała co jest prawdą a co wyłącznie jej halucynacjami. Jako jedyna przeżyła w wyniku zawalenia się starego szpitala psychiatrycznego. Nawet przeprowadzka z rodzicami do innego stanu niewiele jej pomogła. Osobą, która być może miała jej pomóc miał być najpopularniejszy chłopak w szkole, Noah. Co wydarzyło się później?

,,Mara Dyer. Przemiana" Michelle Hodkin jest bardzo obszerną, mroczną romansowo propozycją, na którą dodatkowo idealnie będzie zaplanować sobie odpowiednią ilość czasu. Ja właśnie tak zrobiłam i nie żałuję. Książka stanowi drugi tom serii zagranicznej pisarki. Nie ma żadnego problemu z zapoznaniem się z jej poprzednikiem, gdyż on także jest wydany i dostępny na polskim rynku wydawniczym. 

2 komentarze: