Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 15 maja 2024

,,Na co czekasz, kochanie?" Amy Daws


Czasami dobrze jest wiedzieć kiedy skończyć daną czynność. Jednotomowe historie także cieszą się sporym zainteresowaniem czytelników, nawet wtedy gdy w odbiorcy pozostaje pewien niedosyt. Nie zaszkodzi napisać mniej, ale w lepszym stylu niż skusić się na dopisanie kolejnej części, po którą z zainteresowaniem sięgną także miłośnicy twórczości głównej bohaterki książki ,,Na co czekasz, kochanie?" Amy Daws. 

Obecnie kobieta miała blokadę twórczą, a do napisania został jej ostatni tom bestsellerowego cyklu. W tym wydaniu Kate Smith nie miała już wielkich nadziei na to, że uda jej się pomyślnie dokończyć cykl. Gdy dzięki zrządzeniu losu udało jej się dotrzeć do poczekalni warsztatu wiedziała, że wena naprawdę się u niej pojawiła. Z czasem zainteresował się nią mechanik samochodowy. Czy miała to być udana relacja?

,,Na co czekasz, kochanie?" Amy Daws to lektura, która okazuje się wciągająca od początku. Do gustu bardzo przypadły mi poprowadzenie akcji, fabuła oraz język, którym została napisana ta powieść. Jestem niezwykle zadowolona z tego, że w ostatnim czasie postanowiłam skusić się na tę publikację. 


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


1 komentarz: