Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 6 czerwca 2024

,,(Nie)idealny" Marcela Tomas

 


Bez wątpienia na polskim rynku wydawniczym można znaleźć bardzo dużo książek z danego gatunku, które zostały napisane zarówno przez twórców polskich, jak i zagranicznych. Nie ma problemu z tym, by udało się poczytać coś z danej tematyki. O wiele trudniej pisarzom jednak przychodzi nowatorski pomysł na fabułę. Gdy tylko zauważyłam wydanie ,,(Nie)idealny" Marceli Tomas byłam przekonana, że taka ciekawa powieść przypadnie mi do gustu. 

O tym, że tak się stało, miałam okazję przekonać się podczas czytania tej publikacji. Pisarka miała okazję przekonać się o tym, jak może wyglądać kontakt z demonem, a jeszcze dokładniej jego klątwa rzucona na nią z powodu odrzuconych zalotów. Na kogo korzyść przechylić miała się szala zwycięstwa?

Książka ,,(Nie)idealny" Marceli Tomas jest literaturą, która wciaga swoją treścią już od początku. Oprócz tego jest to obszerne wydanie. Początkowo czytałam ją nieco wolno, ale z kolejnymi stronami moja chęć dowiedzenia się tego, co będzie dalej stawała się coraz większa. Jeżeli szukasz lektury z tego gatunku na wysokim poziomie, to to wydanie będzie dla Ciebie idealne.Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

 

3 komentarze: