Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 8 czerwca 2024

,,Dziury w ziemi" Grzegorz Mórdas-Żyliński


 

Fantastyka jest jednym z tych gatunków, w przypadku których z powodzeniem można pozwolić sobie na dowolność tematyczną, gdyż i tak w każdym przypadku zostanie to uznane za efekt wyobrażeń konkretnego twórcy. Z tego też względu dobrze jest mieć na uwadze możliwość wybrania konkretnego wydania, które przyciąga i zachęca do jego poznania dzięki ciekawej lekturze. Jednym z tych są ,,Dziury w ziemi" Grzegorza Mórdas-Żylińskiego.

Na polskim rynku, moim zdaniem, pojawia się stosunkowo mało książek, w których bohaterowie mogą spełniać swoje marzenia bez ograniczeń. Choć jest to tylko wizja autora, główny bohater Michał zainteresowany fizyką postanowił dowiedzieć się więcej na nieznany dla niego temat w postaci udziału w eksperymencie. Świecie Prim. ,,Dziury w ziemi" Grzegorza Mórdas-Żylińskiego były pisane przez niego 12 lat. 

Dowodem na to jest niesamowite dopracowanie wydania, jego objętość oraz techniczny język, który początkowo może nieco odstraszać. Postanowiłam skusić się na tę lekturę. Jest ona niebanalną pod względem treści i z tego też względu nie zaszkodzi mieć na uwadze tego fantastycznego wydania. Całość skupia się na ciekawej i wciągającej fabule. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

2 komentarze: