Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 4 czerwca 2024

,,Skowronek w Złotej Klatce" Rafał Paweł Pankowski

Bardzo często daję szansę debiutantom, gdyż uważam, że każdy od czegoś zaczynał. W przypadku tego wydania szczególnie zainteresowało mnie miejsce akcji, jakim jest Białystok. Dzięki temu, że darzę miasto wielką miłością, nie mogłam przejść obojętnie także obok tego wydania. ,,Skowronek w Złotej Klatce" Rafała Pawła Pankowskiego nie jest bardzo obszerną objętościowo lekturą, nie ma także aż tak bardzo skomplikowanej linii fabularnej. 

Jestem jednak zdania, że warto dać jej szansę, jeśli akurat kiedyś ten tytuł wpadnie w Wasze ręce. W tym wydaniu mężczyzna był odpowiedzialny za sklep zoologiczny, który od kilku lat przynosił tylko długi. Lektura skupia się zarówno na dalszych krokach bohatera, jak i jego wspomnieniowej podróży do przeszłości.

Niewątpliwie dzięki dość ciekawej treści całość czyta się naprawdę sprawnie. W ogóle jest to taka szybka lektura, z którą można się zapoznać w wolny wieczór czy jeden z poranków, kiedy reszta domowników jeszcze śpi. Zakończenie tej książki było dla mnie nieco zaskoczeniem, więc na pewno jest to na plus dla tego tytułu. 

 Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


2 komentarze: