Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 5 kwietnia 2013

,,Sevile. Magia i miłość” Marta Dąbkowska

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2013
Format : Książka
Ilość stron: 176
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Zaczytani, Merlin


Na tą pozycję wyczekiwałam już od dawna, tym bardziej, że autorką jest licealistka prowadząca bloga recenzenckiego. Miałam wobec tej książki wielkie oczekiwania, spodziewałam się czegoś wyjątkowego z gatunku fantastyki, z czym się jeszcze nie spotkałam. Czy tak się stało? Przekonajcie się sami!

Sevile to postacie, które żyły między niebem i ziemią. W szczególnych przypadkach mogły stawać się jednak ludźmi. Vincent, przełożony Sevilli dowiedział się o tym, że pewien mężczyzna, Daniel buduje na ziemi maszynę mającą pomóc w namierzeniu tego wyjątkowego gatunku. Selena, jedna z jego podopiecznych miała nie doprowadzić do jej ukończenia. Problem pojawił się wtedy, gdy dziewczyna naprawdę zakochała się w mężczyźnie. Nie wiedziała, jak miała postąpić, miała przecież spełnić swoją misję…

Po książkę sięgnęłam z wielkim zainteresowaniem, przy jej wyborze nie wahałam się ani chwili. Na uwagę zasługuje piękna szafa graficzna, kartki naznaczone błyskawicami pomiędzy kolejnymi rozdziałami.

Co to języka autorka pisała w sposób prosty, pojawiało się kilka wyrażeń kolokwialnych i nie na miejscu, jednak za bardzo nie raziły one czytelnika. Książka nie jest najdłuższa, jednak uważam, że jej obszerność jest wystarczająca.

Powieść z pewnością wniosła wiele nowego do gatunku fantastyki. Przede wszystkim pojawił się tajemniczy gatunek Sevili, tajemnicze przedmioty, które miały wielkie znaczenie na tle rozgrywanych wydarzeń.

Pozycja nie jest może jakoś bardzo fantastyczna, rzekłabym, że tak po środku, jednak bardzo mi się podobała. W książce nie zabrakło niczego, czego bym się po niej spodziewała.

,,Sevile. Magia i miłość” to pierwsza część z serii, z przyjemnością sięgnę także po kolejne, jak tylko się ukażą. Wam również polecam!

Moja ocena : 8/10


Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwuKsiążka została przeczytana w ramach wyzwania4 komentarze:

  1. Dziękuję Ci bardzo za pochlebną recenzję. Wiem, że książka nie jest doskonała i bdę się starała poprawić swój styl. Jednak Wasze recenzje są dla mnie bardzo ważne, dzięki temu będe wiedziała, co zmieniać następnym razem. Także jeszcze raz dziękuję i cieszę się, że się podobało, teraz zbieram pomysły na kolejne części
    Pozdrawiam
    Marta Dąbkowska

    OdpowiedzUsuń