Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 26 kwietnia 2022

,,Miłość z gwiazd" Joanna Sprenger

Literackie debiuty mają w sobie wiele uroku. Opowieść o przybyszach z planety Blue ma jej w sobie jeszcze więcej.

Joanna Sprenger przez wiele lat pracowała z młodzieżą, dowiadując się o ich problemach, troskach. W końcu dojrzała do decyzji, żeby napisać książkę skierowaną dla nastoletnich odbiorców. Choć ,,Miłość z gwiazd" została zakwalifikowana jako gatunek New Adult, to dla mnie to połączenie elementów fantastyki, powieści obyczajowej, romansu, zachowując przy tym lekkość i niesamowitą umiejętność zainteresowania czytelnika od pierwszej do ostatniej strony. Pięknie wydana książka, licząca około 540 stron sprawi, że Twoje spojrzenie na istoty pozaziemskie już nigdy nie będzie takie samo.

Ariel Zielińska razem ze swoją siostrą bliźniaczką Janką oraz rodzicami wracali ze szpitala. Nagle dziewczyna wpadła na pomysł, by zaoszczędzić drogi, czasu i przejechać skrótem. Z powodu jednak deszczowej pogody samochód uległ uszkodzeniu i dalsze podróż nie była możliwa. To właśnie tam Ariel poznaje Kyriosa Ilionisa, który nie dość, że potrafi czytać w jej myślach, to jeszcze stosunkowo szybko prosi ją o to, by została jego dziewczyną i przeniosła się na jego planetę, Blue, dlatego, że wszystko tam jest niebieskie. Ariel, jako mieszkanka Ziemi nie wie, czy chce zaryzykować swoją przyszłość dla nieznajomego. Jak się jednak okazuje, nie wszystkie decyzje będą od niej zależne.

Joanna Sprenger stworzyła bardzo ciekawą historię, z którą niesamowicie miło spędziłam czas. Ciekawie wykreowani bohaterowie i nieziemska, dosłownie, fabuła sprawiły, że nie potrafiłam przestać myśleć o losach Ariel i Kyriosa. Zakończenie wywołuje zaskoczenie, ale na otarcie łez możemy przeczytać ,,Koniec tomu I". Mam nadzieję, że na kontynuację losów tych niecodziennych postaci nie będziemy musieli zbyt długo czekać. Koniecznie daj szansę tej powieści, jeśli lubisz nietuzinkowe  fabuły i świetnie wyważony balans emocjonalny. Zaręczam, że nie sposób nudzić się z Ariel i Kyriosem. Ta pierwsza chce zrobić wszystko, by innym było przyjemnie, a chłopak musi myśleć nie tylko o własnym dobru. Przekonaj się o tym sam. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Novae Res .

14 komentarzy:

 1. Czuję się nią zainteresowana. Chętnie sięgam po taki mix gatunków.

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że mam komu zaproponować lekturę tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie często sięgam po ten gatunek książki, ale ta historia zapowiada się naprawdę ciekawie. Myślę, że mogłabym spędzić z nią miło czas.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapowiada się ciekawie, ale na mnie czeka jeszcze stosik książek do przeczytania w domu. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawa zapowiedź, z chęcią po nią sięgnę:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam takie romantyczne klimaty, wiec z wielką chęcią skuszę się na nią ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ciekawa opinia. Poszukam tej powieści...

  OdpowiedzUsuń
 8. wind of renewal27 kwietnia 2022 19:26

  Nie wiem dlaczego, ale nie lubię książek z tego wydawnictwa. Ta propozycja nie jest dla mnie, więc sobie daruję ten tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 9. Zaintrygowałaś mnie. Z reguły rzadko sięgam po takie książki, ale ta ma w sobie coś, co sprawia, że nabrałam na nią ochotę.

  OdpowiedzUsuń
 10. Przyznam, że kiedy zobaczyłam zapowiedź, to chciałam przeczytać ten tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo podoba mi się okładka, a po opinii widzę, że też treść jest warta uwagi.

  OdpowiedzUsuń
 12. New Adult to już może niekoniecznie dla mnie, ale czasami warto sięgnąć po takie lektury, kiedy na się dziecko w wieku zbliżonym do bohaterów.

  OdpowiedzUsuń
 13. Czasami lubię sięgnąć po new adult, a ten tytuł od początku wpadł mi w oko.

  OdpowiedzUsuń
 14. ciekawy tytuł, dałabym mu szansę, gdybym znalazła trochę więcej czasu ;-)

  OdpowiedzUsuń