Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 8 czerwca 2022

,,Majówka" Mariusz Zieliński

,,Majówka" Mariusza Zielińskiego to nietypowa pod względem fabularnym lektura, na którą warto zwrócić uwagę.


Nie miałam wcześniej okazji zapoznać się z inną powieścią o podobnej tematyce, więc tym bardziej byłam ciekawa tego wydania. Mariusz Zieliński stworzył pozycję, w której już praktycznie od samego początku nie wiadomo jak zakończy się ta propozycja, co jest niewątpliwie sporym atutem tego wydania. Na niekorzyść może działać jednak niezwykle zbity tekst z powodu czego książkę nie czyta się zbyt spiesznie. Na pewno jest się czym zainteresować, jeśli chodzi o niebanalny pomysł na fabułę tego wydania.

Podczas spotkania integracyjnego sprzedawców nie wszyscy uczestnicy umieli się ograniczać odnośnie alkoholu. Jednym z nich był Darek, który w wyniku nie stronienia od alkoholu w późniejszym czasie stracił przytomność. Gdy się ocknął nie przebywał już we współczesności, ale w czasach socjalistycznej Polski i okresu PRL-u. Czy to koledzy zrobili Darkowi głupi żart czy może wyjaśnienie tej sprawy było zupełnie inne i nieoczywiste?

Pomysł na fabułę jest ciekawy i niewątpliwie nietuzinkowy. Miłośnicy historii i książek, tym bardziej Ci, którzy żyli w tamtym okresie na pewno odnajdą się w wykreowanej przez autora rzeczywistości. Stanie w kolejkach z niewiadomą odnośnie tego co się otrzyma, wymienianie się towarami, inny przelicznik pieniądza na pewno były wtedy na porządku dziennym.,,Majówka" Mariusza Zielińskiego to niewątpliwie jedna z tych książek od których nie sposób oderwać się przed ostatnim zdaniem, a i ono jest w tym przypadku niezwykle przemyślane.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Novae Res .


11 komentarzy:

 1. Na pewno jest się czym zainteresować, jeśli chodzi o tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj kolejna książka nie dla mnie, choć domyślam się, że wśród kobiet znajdzie swoje uznanie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Trudno wymyślić coś nietuzinkowego na przebieg fabuły, cenne są nowe pomysły. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie, że ta książka spodoba się miłośnikom historii, ale pewnie znajdzie też szersze grono czytelników

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwszy raz czytam o tej książce, le zakręciłaś mnie do jej przeczytania.

  OdpowiedzUsuń
 6. O! To musiało być niezwykłe doświadczenie dla głównego bohatera, przenieść się z teraźniejszości do PRL-u. Chętnie poczytam o tym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za nic nie chciałabym się przenieść, za dużo przykrych wspomnień mam z tego komunistycznego okresu.

   Usuń
 7. Ciekawe potraktowanie tematu, chętnie przeczytam skoro to dotyczy PRL-u :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nietuzinkowa fabuła, zapisuję sobie książkę do przeczytania :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ciekawy pomysł na zwrot fabularny, choć wydawnictwo vanity nie zachęca do sięgnięcia po książkę...

  OdpowiedzUsuń
 10. Naprawdę ciekawa książka. Ta okładka dodatkowo mnie bardzo przyciąga 🙂

  OdpowiedzUsuń